Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BUTIKSDISPLAY, metall och plast, Super Nintendo, 1990-tal.

Skyltmaterial som användes i affärer för att kunna provspela Super Nintendo. Upplyst display med text "Super Nintendo". Ställbara armar för att låsa fast handkontroller. Bredd 65, djup 70, höjd 62 cm.

Slitage och repor. Displayrutan låst men går att vika upp. Funktionen garanteras ej. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK