Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

HALSBAND, Oscar de la Renta.

HALSBAND, Oscar de la Renta.

Mässing. Dekor av oregelbundna droppliknander formationer. Märkt på bricka "Oscar de la Renta MADE IN USA". Innermått ca 14,5x15 cm. Medföljande ask av papp.

Obetydligt slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på NK, Stockholm, av nuvarande ägare.

Muut tiedot

Lähtöhinta
1 500 SEK