Hermès

(Ranska)
Hermès
(Ranska)

VÄSKA, "Kelly 35", Hermès, 1999.

Handväska i cognacsfärgad togo, beslag i metall med guldöverdrag. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "16C", och inramat "C". Löstagbar axelrem. Lås samt nyckelhållare med nycklar medföljer. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. 35 x 11 x 27 cm.
Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Muut tiedot

Lähtöhinta
45 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

949. Pablo Picasso, "La Guerre et la Paix".
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
35 000 SEK