KJOL, Versace Jeans Couture, italiensk storlek 44, 1990-tal.

Tomatröd skinnkjol med två dragkedjsförsedda veck fram. Bak präglad logo. Fodrad i viskor. Märkt "VERSACE JEANS COUTURE MADE IN IT".

Bruksslitage.

Muut tiedot

Lähtöhinta
3 000 SEK