A Lego "Monorail Transport System" 6990 and "Monorail Accessory Track" 6921, Denmark, 1987-88.

Original boxes. Length 24-58 cm.

Toimivuutta ei testattu.

Alkuperä - Provenienssi

Tågbanan har använts som skyltexemplar i en leksaksaffär under 1980-talet.

Lähtöhinta
2 000 SEK