Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
113
194233

KÄSILAUKKU, Yves Saint Laurent.

Lähtöhinta
60 - 80 EUR
632 - 842 SEK
69 - 92 USD
Vasarahinta
60 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mustaa tikattua kangasta, vuori mustaa monogrammikangasta ja keltametallinen logo ja yksityiskohtia. Vetoketjukiinnitys, vetoketjullinen sisätasku. Merkitty "Yves Saint Laurent made in France". Alkuperäinen sertifikaatti. 18x26x9 cm.