EERO SAARINEN

Rund skiva i vit marmor. På vitlackerad metallfot. Diam c:a 136, höjd 72 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage. Foten med fina repor. Skivan med obetydliga kantnaggar.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 12 000 SEK

    Loppuhinta

    34 000
    3 473 EUR
    4 193 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (43 tarjousta)
    14 4 tammi 20:5734000SEK
    13A 4 tammi 20:5733000SEK
    13 4 tammi 11:5631000SEK
    Pohjahinta 9 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia