PAOLO PIVA

Rektangulär glasskiva på svartlackerad metallfot. Längd 120, bredd 60, höjd 27 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage, smärre repor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    17 500
    1 787 EUR
    2 158 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (58 tarjousta)
    13 4 tammi 20:5917500SEK
    8A 4 tammi 20:5717000SEK
    13 4 tammi 20:5716500SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia