VASER, 2 st keramik. Berndt Friberg, Gustavsberg o Ewald Dahlskog, Bo Fajans.

Vitglaserad vas med smal hals samt grönglaserad kulvas. H 8-13.

Smärre nagg. Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK