ÖVERDEL TILL SKRIVSKÅP

1800-TAL.

Fanerad i front. Rundat krön. Front med dörrpar i glas. Underdel med skrivlucka med lådor. Troligen tidigare inbyggd i vägg. Längd 100 cm. Djup 34 cm. Höjd 165 cm. Avain on.

Esineen kunto

Jälkiä. Kulumaa. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Lundberg

Johan Lundberg
Arvioija

johan.lundberg@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CET

    1 päivä 22 tuntia

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    300
    30 EUR
    37 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 350 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    110 helmi 16:50300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia