ÖVERDEL TILL SKRIVSKÅP. 1800-TAL.

Fanerad i front. Rundat krön. Front med dörrpar i glas. Underdel med skrivlucka med lådor. Troligen tidigare inbyggd i vägg. Längd 100 cm. Djup 34 cm. Höjd 165 cm. Nyckel finns.

Jälkiä. Kulumaa. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia.

Lähtöhinta
1 500 SEK