SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Bl a mahogny. Fyra lådor samt två lådor på spegeluppsats. L 105, b 585, h 88, h 230.

Skiva med skador och sprickor. Stötskador samt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK