FAT, 3 st, porslin och cloisonné, Japan. 1800/1900-tal.

Bl.a Imari. Dekor av blomster, människor och fågel. Diam 19-25.

Slitage. Sprickor. Lagning.

Lähtöhinta
800 SEK