KANDELABRAR, ett par samt VAS, porslin, rokokostil, Hutschenreuther.

Vitglaserade med förgylld kantdekor. Ett par trearmade kandelabrar, vas uppburen av fyra putti. H 24-30.

Slitage, smärre nagg. En kandelaber med större lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK