DEKORDELAR

Fem delar. Kina, metall, låghaltigt silver samt stenar. Tibet/Kina, 1900-tal.

Hängsmycken, en med kedja. cirka mått 7,5x24 cm, 8x3 cm, 11,5x5,5 cm, 10,5x6,5 samt 9x7,5 cm.

Esineen kunto

Slitage, märken, smärre buckor och repor samt smärre anlupen.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L18

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Alexandra Xu

Tukholma

Alexandra Xu
Arvioija

alexandra.xu@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    517 touko 19:532000SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    517 touko 19:531500SEK
    417 touko 14:44800SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia