MATTO, a semi-antique Melas/Milas, Anatolia, ca 257 x 174 cm (as well as 3 and 1 cm flat weave at the ends).

Terrakottafärgat fält med polykroma stiliserade blommor och geometriska figurer, benvit nisch med blommor. Bred gul huvudbård med blommor och blomrankor.

Esineen kunto

Något slitage, smutsig, fläckar, lagningar, smärre fällningar. En kortsidas kant senare.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anette Granlund

    Tukholma

    Anette Granlund
    Asiantuntija – matot, tekstiilit, islamilainen taidekäsityö

    anette.granlund@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä