MATTO

A semi-antique Melas/Milas, Anatolia, ca 257 x 174 cm (as well as 3 and 1 cm flat weave at the ends).

Terrakottafärgat fält med polykroma stiliserade blommor och geometriska figurer, benvit nisch med blommor. Bred gul huvudbård med blommor och blomrankor.

Esineen kunto

Något slitage, smutsig, fläckar, lagningar, smärre fällningar. En kortsidas kant senare.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I99

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anette Granlund

Tukholma

Anette Granlund
Asiantuntija – matot, tekstiilit, islamilainen taidekäsityö

anette.granlund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    1 800
    175 EUR
    206 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    120 touko 04:321800SEK
    120 touko 04:311700SEK
    318 touko 23:431600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia