HALLMÖBEL

2 delar, Sverige, 1960/70-tal.

Stomme fanerad med palisander. Skiva i glas. Detaljer i aluminium. Hallbyråns längd 110 cm. Bredd 41 cm. Höjd 49 cm. Spegelns mått 125 x 98 cm.

Esineen kunto

Kulumaa.

Cites
CITES-todistus sisältyy
Lue lisää Cites-säännöksistä täältä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    350
    34 EUR
    39 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    2 9 heinä 13:53350SEK
    1 8 heinä 20:55300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia