SERVIS, 24 delar "Blå Måsen", Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl porslin 1900-talets senare del.

Bestående av;
1 kaffekanna, (lock från RC kanna från B&G)
1 sockerskål med lock, modellnr 158,
1 gräddsnipa, modellnr 393,
6 assietter, modellnr 517,
5 assietter, modellnr 616 B&G,
10 kaffekoppar med 11 fat, modellnr 305.

Esineen kunto

Åldersrelaterat slitage. Bruksskick.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz
    Arvioija

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä