SERVIS

24 delar "Blå Måsen", Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl porslin 1900-talets senare del.

Bestående av;
1 kaffekanna, (lock från RC kanna från B&G)
1 sockerskål med lock, modellnr 158,
1 gräddsnipa, modellnr 393,
6 assietter, modellnr 517,
5 assietter, modellnr 616 B&G,
10 kaffekoppar med 11 fat, modellnr 305.

Esineen kunto

Åldersrelaterat slitage. Bruksskick.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V15

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz
Arvioija

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Tarjottu

    500
    48 EUR
    59 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    211 huhti 10:15500SEK
    110 huhti 13:01300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia