SPEGEL med KONSOLBORD

Karl Johan, 1800-talets första del.

Fanerat med bland annat rot. Låda i sargen. Bordets bredd 63,5, djup 44, höjd 76. Spegelns bredd 43,5, höjd 118 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Viiluvaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    422 touko 21:132000SEK
    422 touko 21:131500SEK
    322 touko 21:101000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia