1039209

SPEGEL med KONSOLBORD

Karl Johan, 1800-talets första del.

Fanerat med bland annat rot. Låda i sargen. Bordets bredd 63,5, djup 44, höjd 76. Spegelns bredd 43,5, höjd 118 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Viiluvaurioita.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    3 000
    285 EUR
    334 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    413 kesä 09:123000SEK
    312 kesä 20:452000SEK
    210 kesä 20:03670SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia