VITRINSKÅP, sk Boullearbete. Frankrike 1900-tal.

Delvis svartlackerat, mässingslister, vitrindörrar. L 89, b 34, h 156.

Smärre slitage o skador, retuscher.

Lähtöhinta
12 000 SEK