CHIFFONIER

Empire, stockholmsarbete, tidigt 1800-tal.

Fanerad med mahogny, invändigt delvis fanerad med björk samt ljusare träslag. Fällbar skrivskiva med bakomliggande låd- fackinredning, bland annat en lönnlåda. Underdelen med tre större lådor. Sidorna med kolonner. Beslag av förgylld mässing. Bredd 129, djup 68, höjd 141 cm. Avain on.

Esineen kunto

Skador, slitage, lagningar. Fanerbortfall bortfall av beslag och dekorelement. Torksprickor. Lösa delar medföljer.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N8

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 18 tuntia

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Tarjottu

    4 900
    475 EUR
    562 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 5 100 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    217 touko 11:364900SEK
    417 touko 10:394200SEK
    317 touko 10:284000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia