1043879

CHIFFONIER

Empire, stockholmsarbete, tidigt 1800-tal.

Fanerad med mahogny, invändigt delvis fanerad med björk samt ljusare träslag. Fällbar skrivskiva med bakomliggande låd- fackinredning. Överdel med lönnlåda. Underdelen med tre större lådor. Sidorna med kolonner. Beslag av förgylld mässing. Bredd 129, djup 68, höjd 141 cm. Avain on.

Esineen kunto

Skador, slitage, lagningar. Fanerbortfall bortfall av beslag och dekorelement. Torksprickor. Lösa delar medföljer.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N8

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    9 päivää 7 tuntia

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Tarjottu

    2 800
    269 EUR
    313 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 3 000 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    321 heinä 11:212800SEK
    221 heinä 10:53550SEK
    121 heinä 00:15500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia