SKÅL samt FIGURIN, porslin, Wedgwood samt Rosenthal.

Oktogonal skål i kineserande stil med polykrom lysterglasyr. Figurin föreställande barn på trollslända. H 5-10.

Slitage. En vinge med minimal nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK