1048073

KARMSTOLAR

Två stycken, s.k bajlfåtöljer, 1800-tal och 1900-tal.

Målade. Skuren dekor. Fast stoppad sits och rygg. Sitthöjd ca 45, höjd ca 74 cm (vardera).

Esineen kunto

Renoverade och kompletterade. Smärre skador, lagningar och slitage. Förstärkningar.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    4 300
    409 EUR
    479 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    3A25 kesä 20:544300SEK
    525 kesä 20:544100SEK
    325 kesä 20:513900SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia