Bruksslitage, ställvis hårt. Skivan med fläckar, hack och skrapmärken, delvis blekt. Stolen med hårt slitage, sitsens klädsel med skador och hål. Nyckel saknas.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?