MATBORD. Josef Frank, Svenskt Tenn. Modellnr 771.

Runt, fanérat med mahogny på fyrdelad centralfot. Diam 130, h 72. 3 iläggskivor à 55 cm medföljer. Tot l 295.

Skivan med brännskador samt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

575. An 18K gold bracelet, Jan Hellströmer for W.A. Bolin.
Lähtöhinta
65 000 - 70 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
62 000 SEK