HERTHA BENGTSSON

51 servisdelar, porslin, "Koka blå", Rörstrand, i produktion 1956-1988.

1 hög karott med lock, höjd 20 cm.
1 lägre karott med lock, höjd 16 cm
1 såskarott med lock
2 rektangulära uppläggningsfat, längd 23-30 cm
1 karaff, höjd 13 cm
1 serveringsskål, diameter 19, höjd 7 cm
8 djupa mattallrikar, diameter 20 cm
4 djupa tallrikar, diameter 19 cm
11 assietter, diameter 17,5 cm
1 serveringsskål, diameter 18, höjd 4 cm
1 serveringsskål, diameter 21,5, höjd 10 cm
1 serveringsskål, diameter 17, höjd 8,5 cm.
10 förrättstallrikar, diameter 21 cm
8 mattallrikar, diameter 24,5 cm.

Esineen kunto

1 djup tallrik med fotringsnagg, 1 djup tallrik med hårspricka
Smärre slitage.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä