TOILETTEBORD med STOL

1900-talets andra hälft.

Mässing. Välvd spegel, två rektangulära glasskivor. Längd 75, bredd 36, höjd 132 cm.
Stol med stoppad sits, bredd 50 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    4 000
    389 EUR
    463 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
    720 touko 21:374000SEK
    4A20 touko 21:373800SEK
    4A20 touko 21:373700SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia