LJUSKRONA

Oscariansk stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing, behängd med slipade prismor. För sex ljus, sex ljuspunkter. Diameter ca 70, höjd ca 100 cm.

Esineen kunto

Smärre skador och slitage. Några lösa prismor medföljer. Ej funktionstestad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 17 tuntia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    1 500
    146 EUR
    172 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 600 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    218 touko 06:191500SEK
    117 touko 20:00300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia