1055079

LJUSKRONA

Oscariansk stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing, behängd med slipade prismor. För sex ljus, sex ljuspunkter. Diameter ca 70, höjd ca 100 cm.

Esineen kunto

Smärre skador och slitage. Några lösa prismor medföljer. Ej funktionstestad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 004
    193 EUR
    225 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    4 5 heinä 20:432004SEK
    3 4 heinä 20:071800SEK
    1 3 heinä 23:29550SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia