HALLMÖBEL MED SPEGEL, 1900-talets mitt.

Fanerad stomme. Spegel med två lamparmar i mässing. Höjd 104 cm. Bredd 66 cm.
Hallbänk med låda. Infälld spegel. Längd 70 cm. Djup 26 cm. Höjd 60 cm.

Vähäistä kulumaa. Toimivuutta ei testattu.

Lähtöhinta
2 000 SEK