107751
FRUKOSTKOPPAR, ett par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft.
Frukostkoppar, ett par, porslin, kina, 1900-talets första hälft.

Dekor av vinterlandskap. L fat 21.

Smärre slitage. Smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK