GARDEROB, jugend, tidigt 1900-tal.

Ek, raka sidor, pardörrar med skuren dekor och blyinfattat spegelglas, dörr med större fasettslipad spegel, uppsvängt krön med skuren dekor. Två lådor. L 129, b 56, h 215.

Slitage, smärre skador och sprickor. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK