VÄGGSKÅP, allmoge 17-1800-tal.

Trärent, raka sidor, dörr med fyllt spegelfält, kraftig krönlist. L 94, b 40, h 81. Nyckel finns.

Slitage, renoverat och kompletterat. Låset ur funktion.

Lähtöhinta
1 200 SEK