JARDINJÄR samt ASKFAT, nysilver resp silver, jugend resp rokokostil, 1900-talets första hälft.

Askfat med importstämplar och insats i glas. L 15-46.

Slitage. Jardinär utan insats, lagningar vi hänklarna samt brott vid ena hänkeln.

Lähtöhinta
1 500 SEK