MATSERVIS, 105 delar, flintgods, "Indian tree", Wedgwood & Co, England, 1900-tal.

Djupa tallrikar, 20 st, tallrikar, 22 st, mattallrikar, 22 st, assietter, 20 st, uppläggningsfat, 15 st, samt terriner, 6 st.

Nagg, slitage, lagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK