PARTI ALLMOGE, 7 delar, 1800-tal.

Blåmålad svepask, läderask, kåsa, 2 skålar, slev, grötkräkla, slev, redskap. Furu och björk. L 6-58.

Slitage. Lock saknas. Flera delar skadade.

Lähtöhinta
1 000 SEK