110161
FLASKSTÄLL, silver, empire. 1800-tal. Möjligen Frankrike.
FlaskstÄll, silver, empire. 1800-tal. möjligen frankrike.

Oval bottenplatta på fyra klofötter, två flaskhållare på hjortfötter. Mittstång med hänkel i form av parställda delfiner. H 34. Två senare flaskor medföljer.

Slitage. Lagning. Bytt skruv.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK