GOLVLAMPA MED BORD, 1950-TAL.

GOLVLAMPA MED BORD, 1950-TAL.

Stomme i metall. Två lampskaft delvis i teak. Avlastningsyta fanerad i teak. Delvis ledbara skärmar. Höjd 142 cm. Bordshöjd ca 47 cm.

Iänmukaista kulumaa. Kulumaa. Toimivuutta ei testattu.

Lähtöhinta
2 500 SEK