MATSALSGRUPP, 9 delar, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Bord, l 150, b 118, h 76. 3 Iläggskivor á 44, 44, resp 43.

Bord med skada. Stolar med lagning.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens enligt uppgift: Margreteholms Gods.

Lähtöhinta
4 000 SEK