Kalusteet Pöydät
1113283

SKRIVBORD, 1930-tal.

Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.

Fanerat med alm, svagt svängd skiva, ena sidan med hyllor, andra sidan med skåp och låda, längd 125, bredd 69, höjd 75 cm, lös skiva av glas. Nyckel finns.

Iänmukaista kulumaa. Tahroja. Viiluvaurioita. Naarmuja. Jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
3 000 SEK