Bemålat trä. Rikligt skuren dekor. Höjd ca 76 cm, bredd ca 37 cm, längd ca 62 cm
Slitage, repor, sprickor och märken. Senare bemålning. Dekorelement saknas.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10