Muut
1122827

A DANISH COFFEE POT AND A SWEDISH CREAMER, silver.

Height 12-24 cm. Weight 590g + 125g.

Bruksslitage. Kaffekannans lock saknar sprint i gängan. Gräddkannans fot med bucklor, sned, hänkeln med lagning.

Lähtöhinta
2 500 SEK