Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATSALSGRUPP, 14 delar, rokokostil, 1900-tal.

Bonat trä. Dekor av voluter. Bord, salskåp, 2 karmstolar samt 10 stolar. Bord tot l 218, b 118, h 74. Skåp med fyra lådor samt ett dörrpar. L 120, b 45, h 190.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK