112537

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal.

Snedklaffsekretär, 1800-tal.
Snedklaffsekretär, 1800-tal.
Snedklaffsekretär, 1800-tal.
Snedklaffsekretär, 1800-tal.

Mahogny. Nerfällbar klaff med bakomliggande fack- och lådinredning. Fyra lådor. Mässingsbeslag. L 91, b 53, h 105.

En av lådorna låst. Slitage och fanérsprickor. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK