MORSETELEGRAF L M Ericsson, 1900-talets början.

Mässing. Monterad på träplatta. Stämplad LM ERICSSON AB STOCKHOLM No 2726. Längd 35 cm. Bredd 17 cm. Höjd 41 cm.

Iänmukaista kulumaa. Toimivuutta ei testattu.

Lähtöhinta
3 000 SEK