113967

DRAGSPEL, HB registrato. 1900-talets första hälft.

Dragspel, hb registrato. 1900-talets första hälft.

Knappdragspel. Genombruten dekor med lyra. H 38.

Slitage. Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Harry Utterströms samling.

Lähtöhinta
800 SEK