DRAGSPEL, Special.

DRAGSPEL, Special.

Pianodragspel. Blå dekor. H 51.

Slitage. Smärre dekorskador.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Harry Utterströms samling.

Lähtöhinta
1 000 SEK