SOFFGRUPP, 2+1. Nyrokoko, 1800-tal.

Soffa samt fåtöljer 2 st. Stoppad sits. Valnöt. Svängda ben och skuren dekor. Fåtöljerna med skurna krön. Soffans L 167.

Normalt slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Tilaa uutiskirjeemme