114327
SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Rektangulär skiva med infälld mosaik i blått. Fyra nedåt avsmalnande ben avslutade med fothylsor i mässing. L 110, b 56, h 53.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK