114339

STOLAR, 8 st, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Stolar, 8 st, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Gråmålade i sk engelsk-holländsk stil, svängda ryggar med genombruten balusterbricka. Stoppade sitsar, svängda ben med fotkryss.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
6 000 SEK