MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfanér, rektangulär delbar skiva med rundade hörn, två balusterformade ben med tredelad grenfot. L 180, b 95, h 75. 6 iläggsskivor vardera l 50.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK